O nás

 

Instruktor

INŠTRUKTOR

Ing. Ľubomír Kráľovič

Oficiálny inštruktor medzinárodnej oraganizácie IAMAI. Trénuje Systemu od roku 2009.

KLUB

 Začiatky klubu SYSTEMA TRNAVA siahajú do roku 2012, kedy sa toto bojové umenie rozšírilo do jedného z našich slovenských miest – Trnavy. Od vtedy klub úspešne funguje a vytvorila sa spolupráca aj s inými nadšencami tohto štýlu. Úlohou je rozširovať a podporovať aktivity spojené s ruským štýlom boja.

SYSTEMA

 Rusko je obrovská krajina, ktorá sa po stáročia stretávala v boji so svojimi narušiteľmi zo všetkých svetových strán. Keďže terén je veľmi rôznorodý, aj boje sa odohrávali za rôznych podmienok (treskúca zima a veľa snehu alebo veľké horúčavy) a preto štýl boja musel byť univerzálny, bez ohľadu na to kde sa používal, prípadne proti komu.

 Tento štýl je založený na prirodzených a uvoľnených pohyboch, bez prísnych pravidiel. Rozvíja každého jedinca zvlášť po všetkých jeho stránkach (fyzická, psychická a duchovná), pričom využíva jeho silné stránky. Jedná sa o komplexné bojové umenie navrhnuté pre boj a myslenie v ňom.

 Hlavným princípom ruskej školy je nezničiť a preto po každom tréningu sa človek cíti posilnený. V systeme sa učíme poznať svoje hranice, či už fyzické alebo psychické.

SPOLUPRÁCA

 Náš klub je členom medzinárodnej organizácie IAMAI (International Association of Martial Arts Instructors) a spolupracuje so všetkými klubmi, ktoré patria pod túto organizáciu. Zoznam klubov nájdete na stránke http://www.systemaorlova.cz/iamai.html.

IAMAI